Колючий дріт та бетонні огородження навколо будівлі суду в Міннеаполісі

27 лютого 2021

Дріт колючий в Міннеаполісі

Колючий дріт та бетонні огорожі оточують будівлю суду, де колишній офіцер поліції Міннеаполіса, звинувачений у вбивстві Джорджа Флойда, незабаром постане перед судом, що свідчить про глибоку тривогу, що нависла над містом, буквально підпаленим майже рік тому. Мер Джейкоб Фрей та губернатор Тім Уолц були піддані різкій критиці за те, що не змогли зупинити мародерство та руйнування минулого літа, в тому числі підпал поліцейської дільниці.

Фрей сказав, що більше 3000 офіцерів правоохоронних органів штату та солдатів Національної гвардії Міннесоти будуть готові, коли справу буде передано присяжним, що очікується в кінці квітня або початку травня. Заходи безпеки, посилені навколо будівлі суду округу Хеннепін, мерії та в'язниці – все в самому центрі міста – надзвичайні. Він включає в себе три кільця бетонних барикад, два з яких увінчані огорожею з сітки рабиця з жолобом між ними, заповненим спіральним загородженням з колючого дроту. На внутрішній паркан встановлено звичайний колючий дріт, а вікна першого поверху у всіх будівлях забиті.

Забарикадовано не тільки будівлю суду. Капітолій штату в Сент-Полі був оточений тимчасовим парканом та колючим дротом з моменту заворушень минулого літа. Усередині законодавці тижнями сварилися через виділення додаткових державних грошей на безпеку під час судових процесів, хоча Уолц та інші офіційні особи заявляють, що так чи інакше впораються.

Новини США