Кордон

Фінляндія завершила тестову ділянку паркану на кордоні з Росією

30 травня 2023

Металевий паркан на кордоні з Росією має висоту близько 3 метрів і увінчаний колючим дротом, що утворює циліндричний бар'єр.

Глава Техасу демонструє новий паркан із колючого дроту у Браунсвіллі

9 травня 2023

Губернатор Техасу Грег Ебботт у понеділок увечері поділився відео про нову огорожу з колючого дроту в Браунсвіллі, покликаному зупинити нелегальну міграцію до його штату.

Південна Корея запрошує пройтися демілітаризованою зоною за колючим дротом

3 травня 2023

Південна Корея запрошує пройтися демілітаризованою зоною за колючим дротом – нові стежки відкривають новий погляд на сильно укріплений кордон.

Посилення паркану з колючого дроту на кордоні з Калінінградом

30 квітня 2023

Прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький оголосив, що паркан із колючого дроту вздовж кордону з російським ексклавом у Калінінграді буде додатково посилено.

Передові технології на додаток до колючого дроту

29 квітня 2023

Передові технології на додаток до колючого дроту допомагають південнокорейським прикордонним військам протистояти північнокорейським загрозам вздовж демілітаризованої зони.

Техас не отримував дозволу на огорожу з колючого дроту.

23 квітня 2023

Солдати Національної гвардії Техасу встановлюють колючий дріт на березі Ріо-Гранде, бар'єр є пірамідою з кількох спіралей колючого дроту.

Європарламент коливається з приводу прикордонних стін та колючого дроту

21 квітня 2023

Європейський парламент не може визначитися, чи потрібно виділяти кошти на роботи, пов'язані зі зміцненням східних кордонів та встановленням огорож з колючим дротом.

Польща розпочала будівництво електронного бар'єру на кордоні з Росією

18 квітня 2023

Польща розпочала будівництво електронного бар'єру, що складається з камер та датчиків, вздовж кордону з Росією, що доповнює вже побудований паркан із колючим дротом.

Фінляндія поставила паркан на кордоні з Росією через міграцію

14 квітня 2023

Фінляндія будує першу ділянку паркану на своєму кордоні з Росією, щоб посилити безпеку та захистити країну від потоків нелегальних мігрантів.

Лінія Маннергейма 2.0 або колючий дріт знову на кордоні Фінляндії з Росією

Через багато років Фінляндія знову почала зміцнювати кордони з Росією, щоправда на цій стадії йдеться про встановлення огорож і колючого дроту.