Навколо Капітолію штату Арізона встановлено подвійний паркан з колючим дротом

10 червня 2020

Огорожу з колючим дротом захищає Капітолій в Арізоні

Навколо Капітолію штату Арізона встановлено подвійний паркан з колючим дротом для захисту від демонстрантів, які виступають проти расової несправедливості в Феніксі 9 червня 2020 року. Капітолій в Арізоні в ці дні більше схожий на будівельний майданчик або в'язницю, або, можливо, на нещодавно захоплений штаб якоїсь окупаційної армії. В останні тижні протестуючі збиралися в центрі Фенікса щоночі і Департамент громадської безпеки огородив Капітолій двома парканами з дротяної сітки з колючим дротом.

Металлический забор и колючая проволока защищает Капитолий в Аризоне

Адміністративний департамент, керуючий державним майном, заявив, що 28 травня на шляху демонстрацій були пошкоджені різні урядові будівлі і на наступний день було встановлено перше огородження Капітолію. Департамент оцінює збиток, включаючи графіті і розбиті вікна, в суму близько 75 000 доларів.

У зв'язку з масовими заворушеннями в Сполучених Штатах колючий дріт використовується для захисту приватної власності – реальний колючий дріт було встановлено для захисту магазину Saks Fifth Avenue. А віртуальний колючий дріт захищає Білий дім, але в дійсності він не існує.

Новини США