Іспанія все ще збирається прибрати колючий дріт з парканів на кордоні

26 серпня 2019

Колючий дріт на паркані в Іспанії

Міністерство внутрішніх справ Іспанії оголосило крайній термін для видалення колючого дроту з кордонів Сеути і Мелільї. Колючий дріт на парканах, що відокремлюють Марокко від двох іспанських анклавів, повинна бути вилучена до кінця року. У січні 2019 року уряд Іспанії оголосив про свій намір прибрати знамениті паркани з колючим дротом, які «ставлять під загрозу життя людей, а не запобігають нападу на межі».

Однак кілька тижнів по тому іспанський уряд пояснило, що воно замінить колючий дріт іншим матеріалом, забезпечуючи безпеку, не завдаючи шкоди нікому. Міністерство внутрішніх справ Іспанії також оголосило, що вони збільшать висоту огорожі до 10 метрів. Міністерство внутрішніх справ має намір виділити 32,7 млн. євро на поліпшення інфраструктури і систем безпеки на перетині кордонів Сеути і Мелільї. Крім усього іншого, плани включають заміну камер спостереження і впровадження системи розпізнавання осіб.

Офіційні дані іспанської влади свідчать про те, що в 2018 році в Сеуту прибуло 3344 неповнолітніх без супроводу. 3302 без супроводу неповнолітніх були хлопчиками і 42 дівчатками, багато з яких були з сусідніх міст Тетуан і Танжер в північній частині Марокко. Однак у квітні 2019 року іспанське новинне видання повідомило, що іспанська влада помітили 52% -ве скорочення числа нелегальних мігрантів з квітня 2018 з 2019 рік. Успішні спроби нелегальної міграції за межі перетину Сеути і Мелільї також скоротилися з 1085 в 2018 році до 226 в 2019 році.

Новини Кордон Мігранти Сеута і Мелілья Іспанія Марокко