Знайдена причина, чому не спрацювала сигналізація на кордоні між Кореями

26 листопада 2020

Колючий дріт та сигналізація на кордоні між Кореями

Колючий дріт та сигналізація були непомітно подолані порушником кордону через невелику технічну несправність системи сигналізації, підключеної до паркану з колючого дроту. Ослаблений гвинт привів до того, що сенсор безпеки на кордоні не зміг виявити північнокорейця, що перестрибнув через паркан з колючого дроту в спробі втекти до Південної Кореї, заявили в четвер військові. Чоловік, особа якого не розголошується, був схоплений 4 листопада, через 14 годин після того, як він перетнув кордон. Цей інцидент викликав сильну критику військових через порушення безпеки.

Після перевірки військові заявили, що один з гвинтів всередині сенсорної системи сигналізації був ослаблений, мабуть, через зовнішні чинники, такі, як сильний вітер або дощ, в результаті чого сигналізація не спрацювала, коли чоловік переліз через огорожу з колючого дроту. Військові будуть вивчати кожен сенсор, встановлений на кордоні, щоб перевірити їх стан та при необхідності замінить їх. Сенсори були встановлені в рамках зусиль держави по створенню інтелектуальної системи безпеки уздовж кордону, але офіційні особи заявили, що у військових немає припису про регулярний огляд її частин.

Нагадаємо, північнокорейський чоловік, відомий як гімнаст, раніше був виявлений приблизно в 1,5 км на південь від паркану з колючого дроту на кордоні Північної та Південної Кореї.

Новини Кордон ДМЗ Південна Корея Північна Корея