Женева огороджена для саміта Байдена та Путіна

16 червня 2021

Колючий дріт в Женеві на саміті

Повсякденне життя в Женеві була в значній мірі порушена заходами безпеки, введеними під час зустрічі на вищому рівні між президентом Росії Володимиром Путіним і президентом США Джо Байденом в середу. Транспортні артерії, включаючи ділянки автомагістралі, були закриті, а місцеве повітряний простір обмежена на три дні. Людям заборонили доступ до Женевського озера і прибережних вулиць в центрі міста. Переговори проходили на віллі Ла Гранж, огородженій колючим дротом. Близько 1000 військовослужбовців були розгорнуті для підтримки приблизно 2000 офіцерів кантональній поліції Женева.

Колючий дріт біля Женевського озера

Женева була обрана місцем проведення через її можливостей та інфраструктури, оскільки вона є другим за значимістю місцем ООН після Нью-Йорка. Росія і США також мають великі місії в Женеві і відділи секретних служб. Експерти з безпеки з Москви і Вашингтона вже добре знають місцеві умови і тому вони спочатку були добре підготовлені в плані забезпечення безпеки глав двох держав.

Колючий дріт на паркані навколо вілли Ла Гранж

Колючий дріт було встановлено не тільки на огородженні вілли, де проходив саміт, але і на багатьох інших ділянках території Женеви. Варто зазначити, що для огорожі використовувався не сучасна армована колюча стрічка Єгоза, яка зазвичай застосовується для огородження важливих об'єктів, а класичний колючий дріт у вигляді спіралі Бруно, відомий більш ніж сотню років.

Новини Украина