Залізні шипи, колючий дріт та бетонні стіни в Делі

2 лютого 2021

Загородження з колючого дроту в Делі

Залізні шипи, колючий дріт та бетонні стіни з'явилися на дорогах, що ведуть в Делі. Ці заходи були прийняті після зіткнень між поліцією та демонстрантами, коли фермери під час мітингу тракторів в День Республіки вийшли за межі затверджених поліцією маршрутів, зламавши загородження, встановлені на дорогах.

Поліція Делі зміцнила барикади в Сінгху, Тікріт і Газіпур, де тисячі фермерів вже більше двох місяців протестують проти трьох сільськогосподарських законів. У той час як залізні шипи були встановлені на шляху, що веде до основним місцем протесту в Тікріті, крім важких металевих та бетонних загороджень, поліція звела стіну в Сінгху і Газіпур, заливши бетон між двома рядами цементних загороджень.

Металеві шипи, залиті бетоном, між загородженнями з колючого дроту.

У Тікріті, по дорозі в Делі, поліція встановила п’ятишарову систему безпеки. Перша перешкода складається з двох шарів залізних барикад. Після цього поліція об'єднала ряди цементних барикад, заливши простір між ними бетоном. Крім того, поліція викопала дорогу та встановила залізні шипи. Потім є великі трейлери та самоскиди, які служать четвертим шаром. І нарешті, набір залізних барикад становить п'ятий шар перешкод. І все це доповнює колючий дріт.

Новини Індія