Встановлено перша секція паркану на латвійсько-білоруському кордоні

28 вересня 2021

Огорожа з колючого дроту на кордоні Латвії і Білорусі

28 вересня Латвійське телебачення повідомило, що через майже сім тижнів після оголошення надзвичайного стану в прикордонній зоні була зведена перша секція паркану з колючого дроту. Перша ділянка була побудована з колючого дроту довжиною 5 км, подарованого Латвії Словенією на початку вересня. Він був встановлений в кілька шарів і має довжину всього 1,7 кілометра, що не зовсім те, на що розраховувала прикордонна служба.

«Як тільки ми побачимо більш серйозний паркан, тимчасове огородження знімуть. Колючий дріт цього тимчасового паркану повернеться в збройні сили в майбутньому», – сказав міністр оборони Артіс Пабрікс. Оборонний сектор визначив компанію, яка поставить ще 37 кілометрів колючого дроту.

У вівторок у Красилівському краї встановили першу чергу тимчасової огорожі з колючого дроту. За оцінкою начальника Державної прикордонної служби Гунтіса Пуджатса, саме тут кордон перетнуло найбільше порушників кордону – близько 500 осіб. Прикордонної охороны, як і раніше, буде надавати допомогу Національна гвардія і Державна поліція. Додаткові ресурси більше не знадобляться тільки тоді, коли буде побудований паркан з колючим дротом і різними технічними пристосуваннями.

Новини Кордон Мігранти Латвія Словенія Білорусь