В Ногалесі виявлений недобудований тунель під парканом з колючим дротом

25 жовтня 2019

Тунель під парканом з колючим дротом в Ногалесі

Незавершений транскордонний тунель контрабандистів виявлено в Ногалесі прикордонним патрулем мексиканської поліції. За повідомленнями влади, прикордонники і федеральна поліція Мексики виявили в четвер незакінчений транскордонний тунель, що проходить під вулицями Ногалеса. Тунель був виявлений під час звичайної очищення водостічної системи, яка проходить під Ногалесом, штат Арізона, та Ногалесом, Сонора і обслуговує обидва міста.

Вхід в тунель пробитий через бетонну підлогу водостічної системи і був покритий декількома листами фанери, захованими під купою бруду, сказав представник Таксоновского сектора прикордонного патруля. За його словами, тунель знаходився приблизно в 3 метрах нижче вулиці і мав ширину близько метра і висоту близько півтора метрів біля входу, і чиновники виявили всередині тунелю будівельні інструменти та електропроводку.

Менш ніж за рік прикордонники виявили три тунелю в районі Ногалеса, що проходили під вулицями міста і п'ятиметровими стінами зі спіральними загородженнями з колючого дроту, встановленими військами Національної гвардії в листопаді минулого року. Це в черговий раз підтверджує, що стіна з колючим дротом на кордоні США з Мексикою працює – інакше навіщо б контрабандисти рили тунелі, якщо можна просто перетнути кордон по поверхні. Але конструкція американського паркану з колючим дротом ефективна тільки на поверхні. Для подібних споруд краще використовувати досвід Ізраїлю, де всі прикордонні стіни мають серйозний захист від підкопів.

Новини Кордон Мігранти Контрабанда Стіна Трампа США Мексика