Установка колючого дроту на кордоні Естонії йде за графіком

8 березня 2023

Колючий дріт на кордоні Естонії

Будівництво прикордонних огорож на кордоні Естонії триває – монтажники розпочали встановлення парканів та колючого дроту на другій ділянці кордону. Закінчивши монтаж колючого дроту та парканів на першій ділянці прикордонного огородження на кордоні Естонії з Росією, працівники перейшли на нову ділянку довжиною близько 40 км і приступили до земляних робіт, а також розпочали встановлення парканів та монтаж колючого дроту Єгоза. У цей час на першій ділянці кордону продовжуються роботи зі встановлення систем захисту периметра та систем відеоспостереження, які мають суттєво підвищити безпеку на цій ділянці кордону.

Усі монтажні роботи на кордоні Естонії йдуть строго за графіком, хоча виникають деякі труднощі через підвищення цін на матеріали та обладнання, що використовуються для облаштування кордону. Окрім монтажу огорож та встановлення колючого дроту Єгоза, ведуться роботи зі створення рокадних та під'їзних доріг уздовж другої ділянки кордону. Загальна вартість робіт на другій ділянці кордону Естонії оцінюється приблизно в 18 млн євро.

Розпочати роботи зі встановлення колючого дроту та парканів на третій 50-кілометровій ділянці планується розпочати до кінця 2023 року, а всі роботи з облаштування кордону між Естонією та Росією передбачається завершити до кінця 2024 року. Загальний бюджет проекту облаштування прикордонних загороджень становить 147 млн. євро.

Новини Залізна завіса Кордон Мігранти Естонія Росія