Урочистості за колючим дротом

26 жовтня 2022

Колючий дріт і Калі Пуджі

Возз'єднання було постійною темою дня, коли тисячі людей, які говорять на банглі, зібралися на нейтральній смузі кордону, щоб зустрітися зі своїми родичами з іншого боку. Кордон був відкритий на три години з нагоди Калі Пуджі. Стоячи по обидва боки паркану з колючого дроту, родичі обмінювалися вітаннями та подарунками зі своїми близькими.

Місцеві жителі кажуть, що після поділу 1947 року зустрічатися з родичами, які мешкають у двох країнах, стало дуже важко, особливо для тих, хто не може отримати паспорти чи візи або не має витрат на офіційні процедури. Так ось такі ярмарки проводяться раз на рік з нагоди Калі Пуджі, щоб надати цим людям можливість відсвяткувати зі своїми родичами, які живуть на іншому березі, додали місцеві жителі.

Голова паршаду Бавра Юніон Патграм Рабіул Іслам сказав, що люди з різних сіл у Лалмонірхаті, Рангпурі, Нілпхамарі, Куріграмі та Гайбандху прийшли, щоб возз'єднатися зі своїми близькими цього дня, навіть якщо це було лише на три години. «По обидва боки паркану з колючого дроту зібралося від 8 до 10 тисяч людей», – сказав він.

Новини Кордон Індія Пакистан