Університет Royal Roads прибирає колючий дріт

3 лютого 2021

Royal Roads прибирає колючий дріт

Філіп Стінкамп відрізав шматок колючого дроту в Університеті Royal Roads в середу, що стало символічним жестом, що знаменує нову еру громадської відкритості. До наступного тижня кілометри колючого дроту часів холодної війни, який покривав паркан навколо колишньої військової академії та стрільбища площею 565 акрів, зникнуть, а нові ділянки території будуть відкриті для більш широкого використання, наприклад, під сквери. «Це повідомлення нашим сусідам, Західному березі та людям в цілому, що ми не в'язниця – ми місце навчання», – сказав Стінкамп, президент університету. «Колючий дріт – невірний сигнал».

Royal Roads знаходиться на місці Замку Хатлі, національного історичного пам'ятника з довгим і яскравим минулим, датованого кінцем 1800-х років, коли він був побудований родиною вугільного барона Дансмюра. Він був проданий федеральному уряду в 1940 році в якості можливого притулку для королівської сім'ї, або короля, який відрікся від престолу, але в основному його використовували для підготовки офіцерів для Другої світової війни. Військовий коледж Royal Roads до 1995 року навчав молодих курсантів ВПС, флоту і армії, в тому числі найвідомішого астронавта Канади Кріса Хедфілда. Університет Royal Roads відкрився в 1995 році.

За заявою Філіп Стінкампа, колючий дріт буде перероблено, а невелика частина колючого дроту буде збережена для музею в підвалі Замку Хетлі.

Новини Великобританія