Техас встановив близько 10 км колючого дроту

16 грудня 2021

Колючий дріт в Техасі

Техас встановив близько 10 км колючого дроту на кордоні з Мексикою в рамках операції «Самотня зірка». З того часу, як губернатор Техасу Грег Ебботт у червні оголосив, що штат активізується і встановить власний прикордонний бар'єр з колючого дроту вздовж річки Ріо-Гранде, на даний момент було побудовано лише 10 км дротяної огорожі, частина з яких — тимчасові спіральні загородження з колючого дроту, покладені землею, заявили у четвер представники військового відомства Техасу.

Підполковник Ден Гаррісон з військового департаменту Техасу, який є інженером, який відповідає за будівництво прикордонного паркану з колючим дротом, сказав, що вони заручилися зобов'язаннями приватних землевласників, щоб дозволити будівництво огорожі з колючого дроту загалом на 100 км у п'яти округах вздовж кордону Техасу та Мексики.

За останні два тижні у сільській місцевості округу Старр на схід від міста Ріо-Гранде було зведено дві милі огорожі з колючого дроту. Гаррісон сказав, що дротяна огорожа, встановлена в окрузі Старр, є спіраллю з колючого дроту – це тимчасова огорожа. Він сказав, що колючий дріт утримує, заплутує і не дає мігрантам перетнути Ріо-Гранде і потрапити до Сполучених Штатів.

Новини Кордон Мігранти Контрабанда Стіна Трампа США Мексика