Стіна Трампа: будувати – дорого, не будувати – ще дорожче?

25 липня 2021

Стіна Трампа обходиться дорого, навіть якщо її не будувати

Байден витратив понад 2 мільярди доларів на припинення будівництва прикордонної стіни з колючим дротом в умовах міграційного кризи, як випливає зі звіту, опублікованого в Сенаті. Виявляється, що припинення зведення стіни з колючим дротом обходиться майже так само дорого, як і її будівництво. «Президент Байден платить професійним будівельним підрядникам за нагляд за металом на суму 2 мільярди доларів, і в той же час ми спостерігаємо велику кількість мігрантів, які перетинають наш відкритий кордон», – сказав сенатор Джеймс Ланкфорд.

У звіті, опублікованому на цьому тижні членами підкомітету Сенату з урядових операцій і прикордонного контролю від Республіканської партії, було виявлено, що не менше 20 відсотків з 10 мільярдів доларів, отриманих Пентагоном на будівництво прикордонної стіни з колючим дротом, замість цього були витрачені на охорону будівельних майданчиків і розірвання діючих контрактів. Згідно зі звітом, з урахуванням того, що процес звільнення займе до 18 місяців, витрати будуть продовжувати рости. «Така розтрата ресурсів платників податків загрожує військової готовності і національної безпеки», – йдеться в звіті.

Всього Трамп побудував 453 милі нової та оновленої стіни з колючим дротом за час свого перебування при владі, з яких заплановано або будується близько 300 додаткових миль.

Новини Кордон Мігранти Контрабанда Стіна Трампа США Мексика