Співтовариства буферної зони проведуть демонстрацію проти колючого дроту

15 вересня 2022

Колючий дріт викликає протести

У неділю, 25 вересня, жителі села на заході Нікосії проведуть демонстрацію проти парканів з колючого дроту та воріт уздовж буферної зони. Під час акції протесту мешканців Астромерітісу, Перистерони, Акакі, Денії та Маммарі головну дорогу до Троодосу через пакувальний завод Акакі буде закрито. «Ми в жодному разі не хочемо завдавати незручностей людям, але через обставини змушені вживати кардинальніших заходів. Заґратовані ворота, встановлені вздовж південної сторони буферної зони, на дорогах, які ведуть до наших володінь, викличуть багато проблем», – йдеться у повідомленні.

Ініціатива проти колючого дроту провела зустрічі з членами уряду, партіями та іншими політичними діячами та направила листи до міністерства внутрішніх справ, Палати представників та омбудсмена з метою інформування та підвищення поінформованості про проблеми, з якими стикаються мешканці району, та вказати вплив на Кіпр розміщення колючого дроту.

Ініціатива вимагає негайно прибрати колючий дріт і ворота з постраждалих населених пунктів, щоб вони не зазнавали впливу окупаційних сил і тих, хто безперешкодно бродить у дворах їхніх будинків та службових приміщень, не наражати їх на ризик і не позбавляти їм права вільного пересування.

Новини Кордон Мігранти Кіпр