Смужки свинячої грудинки на колючому дроті?

1 грудня 2020

Рецепт свинячої грудинки на колючому дроті

Смужки свинячої грудинки на колючому дроті? Чому б і ні! Колючий дріт зі свининою по-тайванські. Деякі тайванські делікатеси вимагають ретельної підготовки, щоб соуси просочилися в інгредієнти перед приготуванням, включаючи в'ялену свинячу грудинку – популярний делікатес, який зазвичай подають під час весняного фестивалю.

Турист недавно висловив своє здивування, виявивши, що м'ясо висить у дороги на колючому дроті, імовірно для того, щоб дати йому висохнути на повітрі після затвердіння з вищезазначеного рецептом. У повідомленні, опублікованому на Reddit, турист зробив дві фотографії шматочків товстої соковитої свинини, що висить на узбіччі дороги в сільській місцевості в Тайчжун. Він підписав фото: «В'ялена свиняча грудинка по-тайваньських».

Користувачі соцмережі стали висловлювати припущення: «Собаки? Кішки? Птахи? Панголіни? Чому б просто не з'їсти це?». Деякі встали на захист м'яса, стверджуючи, що їх бабуся теж робила те ж саме в своєму погребі з смужками свинячої грудинки. Однак, оскільки у людини, ймовірно, не було підвалу, він або вона задовольнялися тим, що могли знайти. Насправді, процес підвішування м'яса на колючому дроті або гілках дерев для сушки на повітрі досить поширений, так як він допомагає швидше зневоднювати його на відкритому повітрі. Таким чином, чим сухіше буде м'ясо, тим довше воно буде зберігатися, вважають експерти.

Новини Украина