Сеута зміцнює кордон за допомогою сітки, що перешкоджає лазінню

17 вересня 2022

Сітка проти лазіння

Іспанський ексклав Сеута у Північному Марокко почав зміцнювати свій кордон сіткою, що перешкоджає лазінню. Рішення схвалила рада міністрів Іспанії та робітники вже розпочали зміцнення кордону. Сітка не дозволяє триматися за паркан через використання міцніших металів і має набагато менші отвори, які не дозволяють лазити.

Проект є частиною більшого плану Міністерства внутрішніх справ Іспанії зі зміцнення кордону, який включає заміну колишніх парканів з колючого дроту, знятих Іспанією. Орієнтовна вартість зміцнення кордону сіткою становила понад 4 мільйони євро. На додаток до цих заходів влада також задіяла дрони для виявлення будь-яких незаконних мігрантів, які прибувають задовго до того, як вони досягнуть кордону.

Минулого понеділка уряд Іспанії оголосив про своє рішення впровадити нову систему контролю за в'їздом і виїздом, яка, за його словами, автоматизує процес реєстрації мандрівників. Будучи популярним місцем для мігрантів, які прагнуть потрапити до Європи, захист кордонів довгий час був одним із пріоритетів для уряду Іспанії та їхньої співпраці з Марокко. При цьому раніше для захисту кордону використовувався колючий дріт, встановлений на подвійний прикордонний паркан.

Новини Кордон Мігранти Сеута і Мелілья Іспанія Марокко