Президент Польщі підписав закон про будівництво укріплень на кордоні з Білоруссю

4 листопада 2021

Новий паркан з колючим дротом

Президент Польщі Дуда підписав закон про будівництво укріплень з колючим дротом на кордоні з Білоруссю, проект загородження коштуватиме 350 млн євро. На польському кордоні, який є зовнішнім кордоном Європейського союзу, буде створено бар'єр, що включає загородження із сучасного колючого дроту. Зміцнення польсько-білоруського кордону коштуватиме 350 млн євро.

Президент Польщі Анджей Дуда підписав 3 листопада закон про будівництво укріплень на державному кордоні. Перед цим Сейм ухвалив закон про будівництво зміцнення на державному кордоні 14 жовтня. Він визначає правила підготовки та будівництва зміцнення на польському кордоні. Минулої п'ятниці Сейм відхилив основні поправки Сенату – верхньої палати парламенту – до цього законопроекту, і закон було передано на підпис президента.

Законопроект, підготовлений Міністерством внутрішніх справ та адміністрації Польщі, має спростити термінове будівництво зміцнення та встановлення колючого дроту на кордоні у зв'язку з міграційним тиском на кордоні з Білоруссю. Закон має набути чинності наступного дня після його оприлюднення.

Новини Кордон Мігранти Польща Білорусь