Понад 700 нелегалів з Африки прорвалося через паркан з колючим дротом в Сеуту

26 липня 2018

Мігранти на паркані з колючим дротом в Сеуте

Понад сім сотень нелегальних мігрантів з країн Африки прорвалося в іспанський ексклав Сеута з території Марокко. Поліція Іспанії і Марокко намагалася запобігти прориву, але атакуючі були налаштовані дуже агресивно. Сутички нелегальних мігрантів з поліцією тривали більше години – поліцейських закидали камінням, били палицями та іншими предметами. Особливу небезпеку представляли ємності з негашеним вапном, яке залишає хімічні опіки шкіри та слизової, які також кидали в поліцейських. Також нелегалами проти поліції використовувалися аерозольні балончики як імпровізовані вогнемети.

У штурмі подвійного забору з колючим дротом брало участь понад 800 нелегалів, більшість з яких прибула з центральної частини материка. Близько сотні атакуючих були затримані на кордоні марокканської поліцією і повернуті назад, ще частина нелегалів було затримано іспанцями між парканами і також повернута в Марокко. Але близько 700 нелегалів змогли прорватися на територію Сеута, подолавши два ряди огорожі з колючим дротом, і звернулися до місцевого центру тимчасового перебування біженців.

Раніше повідомлялося, що міністр внутрішніх справ Іспанії збирався зняти колючий дріт з паркану між Іспанією і Марокко через велику кількість травм, які отримують нелегальні мігранти. Оскільки в конструкції огорожі в Сеута використовується спіральний бар'єр безпеки з сучасного колючого дроту, високий травматизм серед порушників кордону неминучий.

Новини Кордон Мігранти Сеута і Мелілья Іспанія Марокко