Польща збудувала 140 кілометрів стіни з колючим дротом уздовж кордону з Білоруссю

13 червня 2022

Побудовано 140 км паркану з колючим дротом Єгоза

Польща завершила будівництво 140 кілометрів стіни з колючим дротом Єгоза на кордоні з Білоруссю для вирішення проблеми біженців та підвищення безпеки. Це перша частина загородження із паркану та колючого дроту на кордоні, що введена в експлуатацію. В експлуатацію прийняті інженерні споруди – п'ятиметрова стіна із металевих панелей та загородження з колючого дроту, встановлені зверху забору. Найближчим часом буде введено в експлуатацію електронні засоби захисту кордону.

Будівництво постійної стіни на кордоні з Білоруссю ведеться з січня 2022 року, більш потужна стіна замінює раніше встановлений паркан із колючого дроту між Польщею та Білоруссю, який був огородженням з кількох рядів спіральних загороджень з колючого дроту Єгоза, встановлених на металевих стовпах. Тимчасовий паркан із колючого дроту Єгоза, на жаль, був не такий ефективний, як би цього хотілося – мігранти долали його, накидаючи дерев'яні настили або перекушуючи колючий дріт за допомогою інструментів, що надаються білоруськими силовиками.

З цієї причини і було розпочато спорудження нового прикордонного паркану з колючим дротом Єгоза, встановленим поверх металевих панелей паркану. Новий прикордонний паркан повинен мати довжину понад 180 кілометрів і на його будівництво уряд Польщі збирається витратити понад 1,5 млрд злотих.

Новини Кордон Мігранти Польща Білорусь