Польща скасує надзвичайний стан на кордоні з Білоруссю після будівництва стіни з колючим дротом

15 червня 2022

Новий паркан та колючий дріт на кордоні Польщі з Білоруссю

Уряд Польщі оголосив, що скасує надзвичайний стан на кордоні з Білоруссю. Рішення польської влади про припинення надзвичайного стану надійшло після завершення будівництва основної частини прикордонної стіни з колючим дротом на кордоні з Білоруссю, метою якої є припинення нелегального переміщення мігрантів.

У 2021 році Польща вирішила побудувати стіну з колючим дротом на кордоні з Білоруссю, оскільки країна реєструвала велику кількість мігрантів, що прибувають. Більшість мігрантів, які прибувають до Польщі через Білорусь, були громадянами країн Близького Сходу. Для боротьби з ними було встановлено тимчасовий колючий дріт, а потім Польща приступила до будівництва більш надійного паркану на кордоні.

Прикордонна стіна вздовж кордону з Білоруссю довжиною понад 180 кілометрів буде обнесена колючим дротом. Стіна охоплює річку Буг, яка, окрім низки озер, покриває частину природних ресурсів між Польщею та Білоруссю. Нещодавно Польща заявила про завершення будівництва 140 кілометрів нового паркану з колючим дротом на кордоні з Білоруссю.

Новини Кордон Мігранти Контрабанда Польща Білорусь