Польща будує паркан із колючого дроту на кордоні з Калінінградом

2 листопада 2022

Паркан із колючого дроту навколо Калінінграда

Польські солдати в середу почали прокладати колючий дріт вздовж кордону Польщі з російським ексклавом у Калінінграді після того, як уряд наказав побудувати загородження, щоб запобігти тому, що, як воно побоюється, може перерости в нову міграційну кризу.

Міністр оборони Маріуш Блащак заявив, що недавнє рішення авіації Росії розпочати польоти з Близького Сходу та Північної Африки до Калінінграда спонукало його зміцнити 210-кілометровий кордон Польщі з Калінінградом. «У зв'язку з тривожною інформацією про відкриття рейсів з Близького Сходу та Північної Африки до Калінінграда я ухвалив рішення вжити заходів, які посилять безпеку на кордоні Польщі з Калінінградською областю, закривши цей кордон», – сказав Блащак.

Блащак сказав, що бар'єр вздовж кордону складатиметься з трьох рядів колючого дроту Єгоза висотою 2,5 метра, шириною 3 метри і буде оснащений електронною системою сигналізації та камерами спостереження. Польська сторона також установить паркан, щоб тримати тварин подалі від колючого дроту Єгоза. Досі малонаселений прикордонний район патрулювався, але не мав фізичного бар'єру.

Новини Залізна завіса Кордон Мігранти Польща Росія