Побудовано 20 км турецької стіни на кордоні з Іраном

7 жовтня 2021

Стіна на кордоні Туреччини з Іраном

У міру продовження зусиль Туреччини щодо забезпечення безпеки кордонів від незаконної міграції та контрабанди, 20-кілометрова ділянка стіни з колючим дротом безпеки в районі Чалдиран східній провінції Ван на іранському кордоні була завершена. У Вані, який має найдовший кордон з Іраном, сили безпеки вживають усіх можливих заходів для запобігання незаконних переходів, контрабанди та проникнення терористів, постійно відстежуючи і патрулюючи кордон за допомогою бронетехніки. Нелегальні мігранти, які бажають потрапити до Туреччини через кордон, який знаходиться під постійним наглядом за допомогою безпілотних літальних апаратів і оптичних вишок, затримуються і передаються в Центр видалення імміграційної адміністрації провінції.

Будівництво стіни, розпочате для запобігання незаконних переходів на трасі, що йде від кордону Чалдиран до східної лінії Агри Догубаязіт і південно-східної лінії Хаккарі Юксекова, триває. Губернатор Ван Мехмет Емін Більмез повідомив, що будівництво прикордонної стіни, риття траншей, протяжка колючого дроту, а також нової оптичної вежі та застави тривають без перебоїв.
Туреччина – не єдина країна, що зводить бар'єри. Її сусідка Греція щойно завершила будівництво 40-кілометрового паркану з колючим дротом і системи спостереження, щоб не допустити мігрантів, яким все ще вдається проникнути до Туреччини і спробувати дістатися до Європейського Союзу.

Новини Кордон Мігранти Контрабанда Туреччина Іран