Південна Корея запрошує пройтися демілітаризованою зоною за колючим дротом

3 травня 2023

Колючий дріт в ДМЗ

Південна Корея запрошує пройтися демілітаризованою зоною за колючим дротом – нові стежки, які в даний час відкриті тільки для корейців з міркувань безпеки, відкривають новий погляд на сильно укріплений кордон. Округ Канхва, Південна Корея. Колючий дріт намотаний великими кільцями вздовж верхньої частини високого паркану, який проходить по всій довжині набережної. Військовий ескорт стоїть на варті серед зелені, сторожові вежі стоять одна за одною. Це Демілітаризована зона, яка розділяє Корейський півострів і вважається найукріпленішим кордоном у світі.

Трохи більше 10 років тому офіційні особи, які відповідають за просування іміджу Південної Кореї за кордоном, визнали демілітаризовану зону поганою ідеєю і викликали велике співчуття. Але часи змінилися, і тепер уряд прагне просувати цей район як місце миру та споглядання, нещодавно відкривши для публіки 11 маршрутів світу демілітаризованої зони. Стежки світу призначені для того, щоб відвідувачі могли гуляти і досліджувати райони, де природа процвітала без людей, у тому числі округ Канхва, групу островів, що межують з Північною Кореєю і розташовані всього за 45 км від столиці Південної Кореї Сеула.

Екскурсія розпочинається у військовому музеї Канхва, де фотографії, встановлені на відкритому повітрі, вздовж дротяного паркану, допомагають відвідувачам дізнатися про історію Корейської війни 1950–1953 років, яка закінчилася не мирним договором, а перемир'ям. Руйнівний конфлікт розділив Корейський півострів на дві частини, внаслідок чого загинули мільйони людей, а країна була поділена – спадщина, яка все ще помітна сьогодні у демілітаризованій зоні – буферній зоні завдовжки 250 км та шириною 4 км між Північною та Південною Кореєю. Демілітаризована зона є практично суцільне мінне поле, перекрите багатьма рядами загороджень з колючого дроту.

Новини Кордон ДМЗ Південна Корея Північна Корея