Паркан та колючий дріт проти коронавируса Covid-19

27 січня 2021

Колючий дріт та паркан проти коронавируса

У Німеччині відкрилася «в'язниця COVID» з 4,5-метровим парканом та колючим дротом для людей, які неодноразово порушують правила карантину. Об'єкт в північній провінції Ноймюнстер – один із заходів, прийнятих в країні для запобігання поширенню нового мутантного штаму коронавируса Covid-19. Порушники правил будуть міститися в одній з шести камер в порожній прибудові установи для молодих правопорушників, де 40 поліцейських у відставці охоронятимуть місце в якості добровольців.

Ув'язненим будуть дозволені домашні зручності, такі як телевізори, ноутбуки та мобільні телефони, а також вони зможуть отримати доступ до психологічної підтримки в разі необхідності. В'язниця буде використовуватися для забезпечення дотримання карантину для людей, які подорожували, піддавалися впливу коронавируса або дали позитивний результат, але відмовилися пройти період ізоляції. Місцева влада заявила, що це буде тільки «крайній захід» і що ніхто не буде поміщений у в'язницю за колючий дріт, якщо не буде доказів того, що вони порушили правила карантину.

Варто відзначити, що периметр цього об'єкта захищає не тільки паркан та колючий дріт в кілька рядів – судячи зі знімків, тут також встановлено систему відеоспостереження та на паркані встановлений кабель вібраційної системи захисту периметра, що дозволить надійно контролювати об'єкт і швидко реагувати на будь-які спроби його подолання його периметру.

Новини Covid-19 Німеччина