Паркан та колючий дріт практично встановлені

5 грудня 2020

Дріт колючий на кордоні Пакистану з Афганістаном

Паркан та колючий дріт практично встановлені – на кордоні Пакистану та Афганістану завершується будівництво прикордонного огородження, до складу якого входить подвійний паркан та сучасний колючий дріт. Військові Пакистану заявляють, що протягом наступних двох місяців вони завершать огородження колючим дротом кордону з Афганістаном протяжністю близько 2600 кілометрів. Роботи з облаштування кордону з Афганістаном були розпочаті в 2017 році, коли в односторонньому порядку Пакистаном почали встановлюватися металеві паркани й колючий дріт для захисту від контрабанди та бойовиків.

На даний момент повідомляється, що бар'єр з колючим дротом уже встановлено уздовж «приблизно 83 відсотків» західного пакистанського кордону. Крім того, сотні нових форпостів та фортів були побудовані в рамках програми вартістю близько 500 мільйонів доларів. Пара триметрових парканыв з сітки рабиця, розташованих в парі метрів один від одного, увінчані спіральними загородженнями з колючого дроту, проходять через пересічену місцевість та покриті снігом гори на висоті до 4000 метрів. Простір між парканами також заповнює спіральний колючий дріт.

Пакистан пов'язує «різке зниження» кількості інцидентів, пов'язаних з тероризмом в Пакистані, з проектом щодо забезпечення безпеки кордонів. Пакистанські війська, що брали участь в будівництві забору з колючого дроту, також піддавалися смертоносним нападам бойовиків з афганської сторони і, в деяких випадках, зіткнень з афганськими силами безпеки.

Новини Кордон Контрабанда Пакистан Афганістан