Округ Саратога отримав $ 2,6 млн на паркан з колючим дротом

2 вересня 2020

Аеропорт отримав фінансування нового паркану

Округ Саратога, США, на цьому тижні отримав підтвердження першого з двох очікуваних федеральних грантів на оплату 6,3 мільйона доларів на модернізацію, яку він хоче провести в районі аеропорту. У вівторок Міністерство транспорту США заявило, що округ Саратога отримає 2,61 мільйона доларів на роботи по першій фазі, які передбачають будівництво огородження від диких тварин – металевого паркану з колючим дротом. Це один із сотень грантів Федерального управління цивільної авіації на загальну суму 1,2 мільярда доларів на роботу в 405 аеропортах у всіх 50 штатах та шести територіях.

Округ почав планувати проект забору з колючим дротом навколо аеропорту в минулому році та очікує, що він буде повністю профінансований Федеральним управлінням цивільної авіації. Зазвичай Федеральне управління цивільної авіації фінансує 90% проекту інфраструктури аеропорту, в той час як держава і організація, що володіє аеропортом, платять по 5%. Відповідно до пакетом стимулюючих витрат, схваленим Конгресом у відповідь на пандемію коронавіруса COVID-19, Федеральне управління цивільної авіації фінансує 100% робіт. Округ Саратога очікує, що найближчим часом буде оголошено про фінансування решти проекту вартістю 6,3 мільйона доларів. Якщо з якоїсь причини цього не станеться, друга фаза благоустрою аеропорту буде припинена.

Проект нового огорожі був заснований на дослідженнях дикої природи і був включений в останню екологічну оцінку аеропорту. Оцінка середовища існування диких тварин, проведена в 2014 році, виявила оленів, лисиць, койотів та інших диких тварин на території аеропорту. План на 2016 рік, розроблений у відповідь на це, закликав до модернізації існуючого паркану заввишки від 1,2 до 1,8 метрів.
У новому проекті передбачений забір з плетеної сітки рабиця висотою 3 метри з загородженням з колючого дроту висотою 0,6 м. Огорожа з колючим дротом буде оточувати територію аеропорту, за винятком лісової зони на північній стороні аеропорту, а також входу в аеропорт і парковки. Для доступу на обгороджені території будуть встановлені ворота для пішоходів і транспортних засобів. На виконання робіт по встановленню паркану та монтажу колючого дроту буде укладено контракт з GB Hastie Fence Co. з Агавама, штат Массачусетс.

Щоб компенсувати наслідки будівництва паркану з колючим дротом навколо аеропорту, проект передбачає створення 120 акрів середовища проживання метеликів Карнер Блю в містах Уілтон і Нортумберленд. У самому аеропорту є місце існування Карнер Блю, яке буде зменшено в результаті цього проекту за рахунок більш інтенсивного косіння. Ця остання деталь викликала суперечки у деяких жителів поблизу і у тих, хто стурбований рідкісної метеликом. У 2019 Федеральне управління цивільної авіації схвалило план, заявивши, що не знайшло жодних істотних наслідків, які можуть виникнути через це. Проект, як в даний час планується, розрахований на 2022 рік.

Новини Аеропорт США