Новий паркан аеропорту Орландо з колючим дротом

11 січня 2021

Огорожу з колючим дротом в Орландо

Переконливий паркан та колючий дріт, встановлення яких майже завершено в міжнародному аеропорті Орландо, своїм існуванням зобов'язані потребам безпеки, а своїм зовнішнім виглядом – основний декоративної темі аеропорту. Паркан висотою 2,5 метра, який видимий тисячами мандрівників щодня та коштує мільйони доларів, повинен мати прийнятний зовнішній вигляд, передавати серйозність і витримувати вплив транспортного засобу. «Це посилений паркан», – сказав Том Дрейпер, старший директор з експлуатації аеропорту. «У нас вже був один чоловік, який намагався пробити його машиною. Паркан виявився набагато краще, ніж автомобіль».

Зведення паркану з колючим дротом в аеропорту Орландо

У звіті від 2016 року наглядової агентства Конгресу, Рахункової палати уряду, говориться, що Управління транспортної безпеки не забезпечує достатній захист периметра в більш ніж 400 комерційних аеропортах країни. «Управління транспортної безпеки зробило різні дії для нагляду і забезпечення безпеки аеропорту; однак воно не оновило свою національну стратегію безпеки аеропортів», – заявили в бюро звітності. Аеропорт є одним з найбільших в країні за площею, і для цього потрібно більше 12 км по периметру паркану не менше 2,5 м заввишки та увінчаного колючим дротом. Після випуску звіту Рахункової палати уряду за 2016 рік офіційні особи аеропорту почали активно розглядати можливість посилення охорони периметра уздовж бульвару Фукуа.

Встановлення панелей паркану та монтаж колючого дроту в аеропорту Орландо

Офіційні особи аеропорту відмовилися від стандартного паркану з сітки рабиця висотою 2,5 м і вибрали ще інший тип огорожі – паркан із зварних панелей. «Досвід Орландо» – це тема дизайну, що передається по всьому аеропорту», – сказав директор аеропорту Філ Браун. «Коли ви приходите в Орландо, ви знаєте, що перебуваєте у Флориді», – сказав Браун, маючи на увазі стиль аеропорту.
«Це не міг бути паркан з сітки рабиці», – сказав Дрейпер. Натхнення для створення нового паркану прийшло з огорожі на стадіоні Camping World в Орландо. Насправді це називається невидимим парканом, тому що, коли ви проїжджаєте повз і дивіться, це паркан, але він не впадає в очі, і ви дійсно можете бачити крізь нього», – сказав Дрейпер. А колючий дріт каже: «Ми налаштовані серйозно, і вам не слід стояти за парканом», – сказав Дрейпер.

Паркан та колючий дріт навколо аеропорту в Орландо

Довжина нового паркану з колючим дротом становить близько 2 км, зараз встановлюються останні секції. Пандемія викликала затримку виробництва і доставки матеріалів на шість місяців. Сталеві стовпи закладаються в фундамент. Основна частина забору зроблена з дроту з чорним покриттям. Залежно від точки огляду, цей провід важко побачити. І тільки недавно встановлений колючий дріт все ще блищить на сонці.

З урахуванням всіх елементів конструкції паркан коштував близько 1253 доларів за метр, або майже 2,4 мільйона доларів. З цієї суми 1,2 мільйона доларів покрило Міністерство транспорту Флориди.

Новини Аеропорт США