Мігранти за колючим дротом у Бангкоку

23 грудня 2020

Колючий дріт і мігранти в Бангкоку

21 грудня 2020 року робітники-мігранти були помічені за колючим дротом на закритому ринку морепродуктів в провінції Самутсакхон. У середу, 23 грудня, активісти за права трудящих закликали уряд переглянути свою політику розміщення сотень робітників-мігрантів в одних і тих же житлових будинках, але не відділить тих, хто заразився вірусом, від тих, хто цього не зробив, та ще й за колючим дротом.

За словами спостерігачів за цивільними правами, працівникам, кинутим напризволяще через тривалий спалах коронавируса Covid-19 в провінції Самутсакхон, гостро необхідні продукти харчування, допомога по безробіттю і більшу кількість приміщень для санітарного карантину.

Щонайменше 400 сімей робітників-мігрантів з М'янми в даний час знаходяться на карантині в переповнених гуртожитках недалеко від Центрального ринку креветок, епіцентру останнього спалаху. Їх розмістили в п'яти чотириповерхових багатоквартирних будинках, які огороджує колючий дріт. Нікому з 3000 мешканців не дозволяється залишати територію.

Новини Covid-19 Мігранти Таїланд