Литва встановить камери вздовж всього загородження з колючого дроту з Білоруссю

29 січня 2022

Камери спостереження на додаток до колючого дроту

Литва планує встановити камери спостереження по всій довжині кордону з Білоруссю, заявила прем'єр-міністр Інгріда Шимоніте 28 січня під час відвідин ділянки кордону та прикордонного пункту. Кордон, який простягається приблизно на 680 кілометрів та є також кордоном ЄС з Білоруссю, став ареною кризи, в якій брали участь переважно близькосхідні мігранти, яких Білорусь навмисно пропустила, пообіцявши, що їм потім буде дозволено проїхати далі до ЄС.

Шимоніте відвідала контрольно-пропускний пункт на кордоні, повідомляє прес-служба прем'єр-міністра. Прем'єр-міністр була проінструктована Прикордонною службою та представниками компанії, яка будує бар'єр із колючого дроту вздовж кордону. Близько половини прикордонної конструкції з колючим дротом обладнано камерами. «Дуже важливо, що камери будуть встановлені вздовж усього кордону ще цього року», – сказала Шимоніте.

На найбільш уразливих та вразливих для міграційних потоків ділянках кордону бар'єр із колючого дроту вже побудований. Довжина загородження з колючого дроту зараз становить близько 200 кілометрів і будівництво продовжується. На додачу до огорожі з колючого дроту встановлюється чотириметровий паркан із колючим дротом.

Новини Кордон Мігранти Литва Білорусь