Латвія побудувала тимчасовий паркан із колючим дротом на кордоні з Білоруссю

26 листопада 2021

Тимчасовий паркан з колючим дротом у Латвії

У Латвії завершено встановлення тимчасового паркану з колючого дроту на латвійсько-білоруському кордоні, але ще необхідно провести відповідні процедури прийому будівельних робіт, повідомила представник Державного агентства забезпечення Латвії Вендія Пікше-Кучма. Загалом паркан із колючим дротом встановлений на ділянці майже 37 км, проте прийом будівельних робіт все ще триває, оскільки обсяг ділянок огорожі з колючого дроту досить великий.

Роботи зі здачі-прийому, а також інспекція забору та загороджень із колючого дроту, ймовірно, продовжаться і в перші дні наступного тижня, повідомила представник агентства. Відповідно до договору, термін завершення будівництва паркану призначено на 6 грудня. Державний секретар Міністерства внутрішніх справ Латвії Дмитро Трофімов раніше підтвердив, що є місця, де буде потрібне будівництво додаткового тимчасового паркану. Усього планується побудувати ще 22,8 км додаткових огорож з колючого дроту.

Як повідомлялося раніше, після будівництва тимчасового паркану з колючим дротом, планується встановити постійну прикордонну огорожу. У проекті йдеться, що загалом необхідно збудувати 172,9 км прикордонної смуги, у тому числі постійне загородження протягом 134 км.

Новини Кордон Мігранти Латвія Білорусь