Колючий дріт всередині магазину – захист від злодіїв

22 червня 2021

Колючий дріт в магазині мобільних телефонів

Власник магазину мобільних телефонів в Мідлсбро вдався до неортодоксальних заходів безпеки після того, як бандити продовжили переслідувати його бізнес. Йому довелося обладнати магазин гострим колючим дротом, причому не тільки зовні, але і зсередини, щоб відлякати злодіїв, які обійшлися йому в десятки тисяч фунтів стерлінгів. «Кожні сім-вісім місяців протягом трьох років я повідомляв про зломи», – пояснив він. «У перший раз вони зробили дірку в даху і влізли всередину, щоб забрати частину моїх айфонів». Під час першого злому грабіжники вкрали близько 25 телефонів, що призвело до втрати близько 15000 фунтів стерлінгів, які так і не були виявлені.

Колючий дріт на даху магазину мобільних телефонів

Власник магазину посилив заходи безпеки після крадіжки зі зломом і був змушений витратити 1800 фунтів стерлінгів на більш надійні двері, а також викладати 35 фунтів стерлінгів на місяць за екстрений виклик поліції. Потім він вирішив оснастити свій магазин колючим дротом для додаткового рівня захисту, помістивши його на даху, під стелею і навіть перед прилавком. Він також встановив систему відеоспостереження, щоб уважно стежити за своїм магазином.

Колючий дріт і грабіжник на камері відеоспостереження в магазині

«Вдруге вони знову зробили дірку в даху. Але в цей раз вони просто пішли, тому що я простягнув колючий дріт за прилавком під дахом, щоб вони не могли потрапити всередину. Вони пошкодили мій магазин, і після цього, коли вони дізналися, що я встановив колючий дріт, вони зламали вікно», – сказав він. «Але у мене там був колючий дріт, і вони не змогли увійти. Тричі в магазин намагалися проникнути через дах і тричі через вікно». Тепер перед власником магазину стоїть виснажливе завдання – щовечора встановлювати колючий дріт та знімати його щоранку, що додає по півгодини до свого робочого дня вранці та ввечері.

Новини Великобританія