Колючий дріт у Хемптон-Віллідж встановлений без дозволу

31 жовтня 2022

Колючий дріт в Хемптон-Віллідж

Багато жителів Хемптон-Віллідж були здивовані тим, що прямо на південь від їхнього кварталу було встановлено сітчастий паркан із колючим дротом. Йдеться про велику ділянку землі на Тауер-авеню, яка є частиною індустріального парку. Він тягнеться на північ до району Хемптон-Віллідж і проходить від середньої школи Клірспрінг до Криксайд-драйв у районі Дірфілд.

Міський планувальник Штайнбах Лейсі Годе каже, що власник має повне право побудувати огорожу навколо власності, проте колючий дріт нагорі — це зовсім інша справа. «Зокрема, на цьому об'єкті власник додав частину колючого дроту до верхньої частини паркану, що не дозволено без схвалення ради. Власника було повідомлено про те, що колючий дріт вимагає схвалення поради, і ми сподіваємося, що незабаром вони прийдуть на раду, щоб вирішити це питання».

Годе каже, що власнику не повідомили точних термінів для усунення проблеми, але місто вживе заходів, якщо нічого не буде зроблено. «Зазвичай ми сумлінно ставимося до власника власності, але якщо найближчими місяцями проблема колючого дроту не буде вирішена, ми зв'яжемося з ним і повідомимо, що з цим потрібно розібратися».

За словами Годе, якщо власник подасть заявку на зміну, буде призначено публічне слухання, і мешканцям буде запропоновано поділитися своїми думками та побоюваннями, перш ніж рішення буде ухвалено. «Це включає розсилку повідомлень всім в межах 100 метрів від постраждалого майна. Повідомлення розсилаються зачепленим власникам власності за два тижні до слухання». Проблема полягає в тому, що вартість нерухомості знижується, якщо поряд з нею розміщуються об'єкти, аналогічні паркану з колючим дротом, і це, звісно, не подобається власникам найближчих будинків.

Новини США