Колючий дріт та інші захисні заходи в Міннеаполісі

24 лютого 2021

Нові паркани та колючий дріт в Міннеаполісі

У Міннеаполісі з'явилися нові паркани, бетонні барикади та колючий дріт перед судом над Шовеньі. Керівники міста кажуть, що солдати Національної гвардії також пробудуть в Міннеаполісі до кінця цього місяця, щоб провести перевірки безпеки перед судом. Територія навколо будівлі суду округу Хеннепін починає виглядати як зона бойових дій, оскільки площа оточена металевими парканами та бетонними барикадами. Також міськими працівниками на різних ділянках встановлюється колючий дріт, щоб люди не проникали в безпечні зони навколо будівлі суду. В'язницю, розташовану всього в декількох кварталах від суду, в останні дні також була сильно укріплена.

У середу керівники міста Міннеаполіса заявили, що в найближчі тижні жителі побачать ще більше заходів безпеки. «Мова йде про підтримку безпеки», – говорить заступник начальника поліції Ерік Форс. Решта поліцейські ділянки міста також будуть сильно укріплені в кінці цього місяця.

Департамент економічної політики та розвитку також оголосив про деякі нові рекомендаціях для власників бізнесу, які турбуються про безпеку під час судового розгляду. Директор Ерік Хансен каже, що вони не рекомендують власникам бізнесу забивати вікна і двері та огороджувати свою власність колючим дротом, але він каже, що цей варіант для власників можливий, якщо вони захочуть це зробити.

Новини США