Колючий дріт пошкоджено в Кампунг-Кутана

13 червня 2021

Інцидент з колючим дротом в Малайзії

Здійснення наказу про посилений контроль за пересуванням в Кампунг-Кутана, Мукім Вакаф Бару, який вчора продовжився другий день, було затьмарене ситуацією, коли була пошкоджена недавно встановлений колючий дріт.

Колючий дріт або спіральне загородження з колючого дроту Єгоза, встановлений на двох маршрутах проникнення, було зім'ято та перерізано. За словами співробітника поліцейської дільниці Вакаф-Бару, пошкодження були помічені вчора о 16:15 під час патрулювання. Співробітник сказав, що як тільки він прибув до водопроводу Кампунг Кутан Тенгах, він побачив, що встановлена спіраль колючого дроту була пошкоджена.

«Ми перевірили колючий дріт і побачили, що він порізаний та зім'ятий. До цього таке ж пошкодження колючого дроту було виявлено в іншому місці неподалік звідти, імовірно, воно відбулося вчора вранці і було відремонтовано військовими. Інша петля з колючого дроту, розташована недалеко від другого місця, також була видалена», – сказав співробітник поліції сьогодні на місці події.

У Кампунг-кутана в цілому п'ять основних пунктів і стежок захищені колючим дротом, в той час як в Kampung Ketil, Mukim Pengkalan Kubor включає чотири пункти. Начальник поліції району Тумпат повідомив, що вони отримали інформацію про пошкодження колючого дроту, встановленого на двох маршрутах. «Ми знайдемо цих безвідповідальних людей і зробимо подальші дії. Проводитиметься частіше патрулювання і контроль стану загороджень з колючого дроту, щоб запобігти повторенню подібних інцидентів», – сказав він.

Новини Covid-19 Малайзія