Колючий дріт не зупиняє протести проти монархії в Таїланді

30 листопада 2020

Протестуючі в Бангкоку та колючий дріт Єгоза

Колючий дріт не зупиняє протести – виступи демонстрантів проти монархії та армії в Таїланді тривають. На фото видно, як протестуючі намагаються прибрати колючий дріт перед мітингом прихильників демократії з вимогою відставки прем'єр-міністра та реформ в монархії перед 11-м піхотним полком в Бангкоку, Таїланд. Сотні продемократичних активістів вчора знову вийшли на вулиці Бангкока, просуваючи свою кампанію за радикальні реформи, в тому числі в армії та монархії Таїланду.

Близько 800 протестувальників зібралися в другій половині дня і рано ввечері рушили до бази 11-го піхотного полку, який тісно пов'язаний з королівським палацом країни. Їх кількість зросла до більш ніж 1000, коли вони слухали виступи лідерів протесту. Дорогу їм перегородили барикади з автобусів та колючий дріт, встановлений в кілька рядів у вигляді спіральних загороджень. Передова група протестуючих відтягла два старих автобуса, які використовувалися для перекриття входу, і прибрала спіралі з сучасного колючого дроту (колючий дріт Єгоза). Великий контингент поліції в кілька рядів стояв перед воротами, але до кінця мітингу не було зареєстровано жодного випадку насильства.

Протестувальники вважають, що армія підриває демократію в Таїланді, і що король Маха Ваджіралонгкорн володіє занадто великою владою та впливом в тому, що вважається демократичною конституційною монархією. Вони виступають з протестами, а в результаті їх зустрічає поліція та колючий дріт.

Новини Таїланд