Колючого дроту на Кіпрі виявилося недостатньо

25 жовтня 2022

Колючий дріт охороняється поліцейськими

Колючого дроту виявилося недостатньо – наразі проводяться урядові процедури з найму 300 спеціальних поліцейських за контрактом для охорони буферної зони з метою скорочення міграції. Відповідні кошти було виділено, і у вівторок у штаб-квартирі поліції відбулася зустріч, щоб запланувати процеси, щоб оголошено вакансії. Якщо все піде за графіком, процес найму розпочнеться на початку 2023 року.

Офіцери спеціальної поліції пройдуть прискорене навчання протягом одного місяця в Поліцейській академії щодо поводження зі зброєю, проведення арештів та поводження з мігруючими людьми. Потім вони отримають своє спорядження, транспортні засоби та обмундирування. Допомагатимуть спецпідрозділу солдати, які охоронятимуть посади в буферній зоні. Створення спецпідрозділу — один із трьох заходів, які уряд просуває для скорочення міграції.

У різних районах Нікосії вже встановлено колючий дріт, який виявився не таким ефективним. Це не дивно, оскільки колючий дріт сам нікого захистити не може – потрібна комплексна система захисту, включаючи засоби спостереження, сигналізації та охоронців. Для цього в ізраїльської компанії було придбано систему відеоспостереження, яка буде встановлена наступного місяця і контролюватиме райони буферної зони. При виявленні людей, які намагаються проникнути через колючий дріт до підконтрольних уряду районів, він посилає сигнал до спецпідрозділу поліції про втручання.

Новини Кордон Мігранти Кіпр