Ізраїльська армія переглядає питання про загородження на кордоні з Йорданією з колючого дроту

7 травня 2021

Колючий дріт на кордоні Ізраїлю з Йорданією

Ізраїльська армія переглядає маршрут прикордонного паркану, який вона почала будувати в останні тижні, в світлі скарг з боку Управління природи і парків Ізраїлю і місцевих жителів з приводу його шкідливого впливу на дику природу в цьому районі. Огорожа з колючого дроту, яка буде заввишки кілька метрів і вже простягається на десятки кілометрів через південну пустелю Негев, призначалося для запобігання нелегальних переходів з Йорданії. Однак у відомстві стверджують, що паркан серйозно загрожує місцевій дикій природі, і закликають військових змінити маршрут.

Після того, як армія вирішила побудувати паркан з колючого дроту, південне командування ЦАХАЛ попросило Управління природи і парків зважити план. Влада відповіли, що така перешкода перешкоджає проходу диких тварин і скорочує їх життєвий простір. Влада також заявили, що паркан може травмувати птахів, які влітають в нього, і може привести до надмірного полювання з боку хижаків, які використовують паркан і колючий дріт, щоб загнати свою здобич в кут. Управління природи і парків вимагає, щоб армія зменшила збитки, побудувавши додатковий паркан на захід від нового паркану, який піддасть небезпеці менше тварин. Він також прагне зробити отвори в паркані в уразливих місцях, де є ймовірність перетину диких тварин.

Армія прокоментувала: «Паркан з колючого дроту був встановлений у відповідь на проблему проникнення і контрабанди на йорданському кордоні, і він грає важливу роль в збереженні безпеки в цьому районі і його жителів. Процес почався після отримання дозволів від регіональної ради Центральної Арави, Південного командування та інших відповідних органів. У світлі вимоги жителів переглянути свій маршрут в певних місцях, командир бригади Йоав ЦАХАЛ проведе екскурсію і проведе бесіду з місцевими жителями, щоб вивчити це питання. Планування і будівництво огорожі з колючого дроту проводилися в повній координації з Управлінням природи і парків і відповідно до його керівними принципами, включаючи польові дослідження і створення умов для його будівництва».

Новини Кордон Контрабанда Ізраїль