Історичні місця та колючий дріт у Кейптауні

6 липня 2022

Колючий дріт у центрі Кейптауна

Колючий дріт розміщено поруч із парламентом Кейптауна, блокуючи доступ до історичних місць. Спіральні загородження з колючого дроту блокують вхід до історичного Саду Компанії в Кейптауні. Відвідувачу, який планує прогулятися Садом Компанії в Кейптауні, тепер, можливо, доведеться спочатку знайти вхід у літній сад, не загороджений витками колючого дроту та парканом. Так виглядає головний вхід до саду, який, з одного боку, розташований поруч із парламентом, а з іншого боку є сусідом з районом, де знаходиться собор Святого Георгія, найстаріший у Південній Африці.

Дана місцевість є однією з туристичних визначних пам'яток Кейптауна і зазвичай популярна серед місцевих жителів, так і приїжджих. Сад отримав свою назву від голландської Ост-Індської компанії, яка його заклала у 1652 році. Громадська частина саду з того часу, як у 1848 році вона була проголошена для громадського користування, приваблювала відвідувачів винятковою красою флори та чарівністю історичної обстановки.

«Арка за аркою» та колючий дріт у Кейптауні

Але зараз витки колючого дроту та паркан блокують головний вхід до саду. Цей вхід є рекомендованою відправною точкою для пішохідних екскурсій садом, а також відзначений структурою «Арка за аркою», побудованою на згадку про життя почесного архієпископа Десмонда Туту. Ця конструкція – купол із дерев'яних балок – тепер іронічно обрамляє барикаду з колючого дроту замість відкритого проходу до Сад Компанії.

Новини Украина