Інцидент біля колючого дроту на індо-пакистанському кордоні

18 грудня 2020

Огорожа з колючого дроту на кордоні

Двоє пакистанців були вбиті при спробі подолати колючий дріт на міжнародному кордоні недалеко від Амрітсар. Інцидент стався вночі, коли військовослужбовці 71-го батальйону помітили якийсь підозрілий рух біля паркану з колючого дроту на кордоні, повідомили офіційні особи. «За допомогою прожекторів наші прикордонники помітили пересування деяких підозрюваних через паркан з колючого дроту. Підозрюваних попередили, але вони не звернули на це уваги, що змусило війська відкрити вогонь», – сказав чиновник.

Пізніше в ході обшуку в цьому районі був виявлений автомат, два магазини і 61 бойовий патрон, напівавтоматична гвинтівка з одним магазином і 29 патронів; пістолет і два магазини до нього, а також дві триметрових труби з ПВХ. Попереднє розслідування показало, що підозрювані намагалися переправити на територію Індії наркотики та зброю – двоє чоловіків, яких застрелили, намагалися прокласти труби з ПВХ, щоб колючий дріт не заважав контрабанді. За словами прикордонників, у них було більше спільників, яким вдалося втекти, скориставшись густим туманом.

Це другий подібний інцидент на кордоні з Пенджабом за останні чотири місяці. У серпні індійські прикордонники в порядку самозахисту застрелили п'ятьох пакистанських зловмисників після того, як вони відкрили вогонь по індійським військам через колючий дріт на індо-пакистанському кордоні в районі Тарн Таран в Пенджабі.

Новини Кордон Контрабанда Індія Пакистан