Естонсько-російський кордон у Нарві захищений колючим дротом

23 листопада 2021

Колючий дріт в Нарві

Близько полудня у вівторок було завершено роботи зі зміцнення колючим дротом естонсько-російського кордону у руслі річки Куйвайие у прикордонному місті Нарва. У зміцненні ділянки кордону взяли участь понад 80 людей. Роботи по монтажу колючого дроту виконувались особовим складом сил оборони та добровольчого корпусу Ліги захисту у співпраці зі співробітниками Департаменту поліції та прикордонної охорони.

Урмас Ельмі, голова бюро прикордонної служби Східної префектури прикордонної служби, сказав, що координація та проведення такої великої спільної операції були для них насамперед спрямованими на практичну співпрацю між різними гілками влади. «Ми дуже задоволені здобутим досвідом. Було ясно, що резервісти, члени Ліги захисту і всі допоміжні підрозділи доклали всіх зусиль. Ґрунтуючись на цьому досвіді, ми зможемо здійснити в майбутньому аналогічні операції, які відбуватимуться ще швидше та успішніше», – сказав Ельмі, додавши, що східний кордон Естонії в каньйоні Куйвайє тепер краще захищений, ніж раніше.

Капітан Кармо Саар, командир взводу бойових інженерів, сказав, що співпраця з прикордонною службою та північно-східним регіональним командуванням Ліги оборони зі зміцнення колючим дротом прикордонної ділянки Нарви пройшло гладко, а бажання резервістів працювати було вражаючим. «У перший день нам удалося зробити навіть більше, ніж ми планували. Солдати були у відмінному настрої, і кордон щогодини ставав помітно ефективнішим», – сказав Саар. «Встановлене нами загородження з колючого дроту допоможе запобігти незаконному перетину кордону та підвищить безпеку нашої країни», – додав командир взводу саперів. Роботи зі зміцнення східного кордону в Нарві колючим дротом розпочалися в суботу вранці, а зміцнення естонсько-російського кордону на південному сході Естонії продовжуватиметься до середи.

Новини Кордон Мігранти Контрабанда Естонія Росія