Дірки в кордоні загрожують Бангладеш індійським штам коронавируса

28 травня 2021

Міграція через відсутність колючого дроту

Не огороджену колючим дротом ділянку прикордонної зони Махешпура використовують для незаконного переходу кордону з Індії. Незаконне перетинання кордону Бангладеш з Індією як і раніше процвітає та піддає країну підвищеного ризику зараження індійським варіантом коронавіруса Covid-19.

За даними штаб-квартири прикордонної служби Бангладеш, 77 осіб були заарештовані при спробі незаконного в'їзду в Бангладеш з Індії з 26 квітня, коли наземні переходи були закриті через ситуацію з Covid-19 в Індії. Всі вони громадяни Бангладеш. Серед них 36 осіб, що викликають тривогу, були заарештовані в прикордонній зоні Махешпура. Місцеві жителі стверджують, що ще сотням вдалося уникнути арешту.

Причина, з якої Махешпур такий популярний серед нелегальних перетинань кордону, полягає в тому, що він містить не огороджену ділянку довжиною 11 км, на якої немає колючого дроту. Місцеві жителі створили тут сильну мережу для незаконного перетину кордону через відсутність огороджень з колючого дроту. Вони допомагають людям з усієї країни нелегально перетинати кордон.

Новини Covid-19 Кордон Мігранти Індія Бангладеш