Датчики вібрації на додаток до колючого дроту

19 грудня 2020

Колючий дріт і датчики вібрації

Південна Корея буде використовувати датчики вібрації на кордоні з Північною Кореєю, заявили в четвер офіційні особи, після того, як минулого місяця військові не змогли виявити північнокорейця, що перестрибнув через огорожу з колючого дроту на кордоні. За даними Управління оборонної програми закупівель, нова система призначена для виявлення вібрацій на землі і подачі сигналу тривоги, щоб дозволити військам виявляти порушників.

Агентство запустило проект в грудні минулого року у співпраці з Hanwha Systems Co. і в даний час будує прототип. За словами офіційних осіб, після завершення необхідних випробувань до 2022 року він планує доставити обладнання військовим приблизно в 2023 році. Вони додали, що нова система, перша у своєму роді в Південній Кореї, швидше за все, буде створена навколо основних застав, а також демілітаризованої зони і прибережних районів поблизу кордону.

У листопаді північнокорейське цивільна особа було схоплено через кілька годин після того, як він перетнув кордон, перестрибнувши через огорожу з колючого дроту в східному місті Косон. У минулому році дерев'яний човен з чотирма північнокорейцями непоміченою прибула в східний порт Південної Кореї. «Очікується, що це обладнання послужить корисним інструментом спостереження, який допоможе мінімізувати проблеми безпеки в майбутньому», – йдеться в заяві.

Новини Кордон ДМЗ Південна Корея Північна Корея