Чи потрібен другий паркан з колючим дротом на березі каналу?

2 грудня 2020

Чи необхідно вторинне огородження з колючим дротом?

Служби водного господарства в Ель-Пасо намагаються зупинити будівництво прикордонного паркану уздовж південного боку Американського каналу. Місцеві чиновники побоюються, що 3-мильний бар'єр та колючий дріт завадить обслуговування каналу, погіршить водопостачання фермерів та може привести до повені в центрі міста. Менеджер місцевого водогосподарського округу погрожує подати в суд, щоб зупинити будівництво прикордонного бар'єру. За даними Служби митного та прикордонного контролю США, загородження з колючим дротом є частиною системи прикордонних стін 2020 фінансового року та оплачується з коштів Міністерства оборони США по боротьбі з наркотиками.

Менеджер водного господарства сказав, що робота над першим загородженням з колючим дротом заблокувала доступ з боку, зверненого до Мексики, для окружних бригад, які намагаються забезпечити обслуговування та виконання операцій на каналі. «Другий паркан перекрив би доступ до каналу для експлуатації та технічного обслуговування на ділянці між двома огорожами», – сказав він. «Цей канал використовується для скидання зливової води. У 2006 році цей канал зіграв величезну роль в запобіганні затоплення центру міста. Якщо така подія відбудеться знову, у нас не буде можливості використовувати велике обладнання для підтримки цілісності берегів каналів».

Але в свою чергу Служба митного та прикордонного контролю США стверджує, що для побудови вторинного огорожі з колючим дротом є причина. Весь сектор Ель-Пасо «являє собою коридор для нелегальної міграції, торгівлі людьми та контрабанди наркотиків окремими особами, групами та транснаціональними злочинними організаціями», – йдеться в електронному листі Служби митного та прикордонного контролю США. Другорядна стіна та колючий дріт в Південному Ель-Пасо є «експлуатаційною вимогою» в секторі, йдеться в повідомленні агентства.

Новини Кордон Мігранти Контрабанда Стіна Трампа США Мексика