Бабуся з Британії – колекціонер колючого дроту

7 липня 2021

Колекція колючого дроту

Джекі Сміт з Крайстчерча, Дорсет, захопилася своїм колючим хобі 20 років тому, коли була в Техасі, США. Пенсіонерка зібрала значну колекцію вартістю 1400 фунтів стерлінгів, що складається з приблизно 90 унікальних шматочків колючого дроту. Джекі вважає, що вона єдина людина в Великобританії, який колекціонує колючий дріт, і пристрасно захищає свою «цікаву» розвагу від тих, хто звинувачує його в «нудності».

Вчителька англійської на пенсії, якої за 70, пояснила, як поїздка в Техас дала поштовх її незвичайного проведення часу. «Я натрапила на музей в Техасі, який називається«Музей мотузки диявола» – вся справа в колючому дроті. «Я купила там сумку з замком на блискавці, що складається з 4-х дюймових шматків дроту, в якій був інформаційний листок про колючий дріт. З тих пір я стала злегка одержима». Вона продовжила: «Я вважаю, що я єдина людина в Великобританії, який колекціонує колючий дріт – в США і Австралії колекціонерів набагато більше».

«Деякі люди можуть визнати моє хобі нудним і незвичайним, але воно дуже цікаве. Двоє моїх дітей думають, що це дивно, а мій чоловік терпить це. Але багатьом подобається слухати історії». Шматочки 18-дюймової колючого дроту, з яких складається її колекція, варіюються в ціні від кількох центів до понад 200 фунтів стерлінгів. Але велика частина колекції Джекі була подарована добрими колекціонерами, з якими вона познайомилася в Інтернеті. Вона сказала: «У мене в холі виставлено 90 різних типів колючого дроту, про що я говорю, коли у мене є гості. Найдорожча річ, яку я маю, коштувала 212 фунтів (близько 300 доларів), але це був подарунок».

Новини Історія Великобританія