8000 заколотників стримує тільки колючий дріт і Армія оборони Ізраїлю

8 лютого 2019

Колючий дріт і солдати Ізраїлю стримують 8000 палестинців

У п'ятницю війська Армії оборони Ізраїлю зіткнулися з приблизно 8000 палестинських заколотників на кордоні сектора Ізраїлю з сектором Газа, оскільки щотижневі заворушення, організовані ХАМАСом, продовжилися. За словами представників палестинського охорони здоров'я, в результаті останніх зіткнень загинули два учасники заворушень. На цій ділянці кордону немає потужної бетонної стіни, як в районі Єрусалиму, кордон перекриває тільки металевий паркан і колючий дріт.
Ізраїльські військові заявили, що відкрили вогонь у відповідь на вибухівку і каміння, кинуті в прикордонний паркан. У липні минулого року солдат ІДФ був застрелений снайпером на кордоні з керованим ХАМАСом прибережним анклавом. Представник ізраїльських військових заявив, що солдати в п'ятницю використовували обладнання для розгону масових заворушень і відкрили стрілянину «відповідно до стандартних операційних процедур».

Армія оборони Ізраїлю застосувала сльозогінний газ і інші засоби біля паркану з колючого дроту на кордоні сектора Газа

Армія оборони Ізраїлю написала в Твіттері про події п'ятниці: «Що попередило проникнення 8000 бунтівників з Гази в Ізраїль? Трохи колючого дроту і хоробрі солдати Армії оборони Ізраїлю. Оскільки сьогодні заколотники кидали гранати і вибухівку в Ізраїль, наші війська стояли на сторожі, забезпечуючи безпеку невинних ізраїльтян, які живуть в декількох хвилинах ходьби». Як повідомлялося раніше, Ізраїль приступив до будівництва розумного паркану з колючим дротом, датчиками руху та іншим обладнанням для посилення захисту кордону з Газою.

Новини Кордон Ізраїль