Жителі Каліфорнії беруть безпеку кордонів у свої руки

28 лютого 2024

Ветерани ремонтують паркани

Група ветеранів збройних сил, що базуються в південній Каліфорнії, ремонтує пошкоджені огорожі та загородження з колючого дроту вздовж кордону штату з Мексикою, намагаючись перешкоджати нелегальній імміграції. Роботу організувала організація Border Vets. Група поділилася у соціальних мережах зображеннями та відео, на яких її учасники використовують колючий дріт, щоб заблокувати проломи, що виникли у прикордонній стіні.

Нелегальна імміграція через південний кордон стала гострою політичною проблемою: недавнє опитування Університету Монмута показало, що 84 відсотки американців вважають це або «дуже серйозною», або «серйозною» проблемою. Колишній президент Дональд Трамп, явний фаворит на виборах у президенти від Республіканської партії у 2024 році, зробив питання огорожі та колючого дроту на кордоні одним із центральних питань своєї кампанії на другий термін у Білому домі.

Колишня член морської піхоти та прикордонного ветеринара Кейт Монро сказала: «Для всіх тут справді серйозно те, що ми захищаємо нашу націю. Діри, які ми можемо знайти – ми збираємося взяти колючий дріт та зробити все можливе, щоб захистити нашу країну». Описуючи у вівторок свою діяльність, Монро сказала: «Тиждень тому я принесла колючий дріт, щоб закрити крихітний пролом на кордоні. кордон.

«У четвер у мене буде величезна команда та запас колючого дроту для забезпечення безпеки кордону. Я ще навіть не в Конгресі, але за останній тиждень я зробила більше дій із цього питання, ніж президент за останні три роки». На додачу до своєї роботи з Border Vets, Монро балотується як кандидат від республіканської партії у 49-му виборчому окрузі Каліфорнії.

Новини Кордон Мігранти Контрабанда Стіна Трампа США Мексика