Vodafone встановить колючий дріт у дата-центрі

26 лютого 2024

У дата-центрі Vodafone встановить колючий дріт

Британська телекомунікаційна компанія Vodafone підвищує безпеку в одному зі своїх центрів обробки даних після того, що було описано як число злочинних атак, що зростає, на її об'єкти в Брекнеллі, Беркшир. Компанія Vodafone отримала дозвіл від Лісової ради Брекнелла на встановлення нових захисних огорож з колючого дроту та воріт, реконфігурацію автостоянки та встановлення зарядних пристроїв для електромобілів у своєму центрі обробки даних у Стерлінг-центрі на Істерн-роуд. Телекомунікаційна фірма вперше подала заявку на встановлення нових захисних огорож, колючого дроту, дзиги з шипами, що обертаються, і створення нової безпечної зони на автостоянці в листопаді 2023 року.

«У зв'язку зі зростанням числа кримінальних атак на центри обробки даних Vodafone по всій країні, по всій мережі розгортається програма підвищення безпеки», – заявили в компанії. «Додатковий захист потрібен для будь-якого зовнішнього обладнання та вразливих точок доступу до будівлі. Всі огорожі по периметру будуть оснащені колючим дротом, що перешкоджає перелазу».

Модернізація існуючого огородження буде включати сітку, що перешкоджає перелазу на зовнішню сторону, а всі огорожі по периметру будуть оснащені колючим дротом, що перешкоджають перелазу. «Щоб звести до мінімуму крадіжки та вандалізм, пропонується огорожа по периметру східного фасаду будівлі, яку нині займає зовнішній завод, трубопроводи та автостоянка. Також пропонується модернізувати існуючі огорожі навколо заводу».

«Нові огорожі були розроблені, щоб забезпечити надійний бар'єр для запобігання як антигромадській поведінці, так і запобігання більш зловмисним атакам», — заявили в компанії. «Існуючу установку необхідно буде забезпечити безпекою, щоб захистити функціонування критично важливих систем усередині будівлі».

Новини Великобританія