Тисячі нелегалів намагаються потрапити в США, на захист встав колючий дріт

14 листопада 2018

На кордоні США і Мексики відбувається чергове загострення ситуації з нелегалами, в хід пішов колючий дріт. Його використовують для того, щоб посилити захист від проникнення нелегальних мігрантів в місті Тіхуана. І хоча стіна, покликана захистити Сполучені Штати Америки від потоку нелегальних мігрантів з Мексики та інших країн Центральної Америки, свої функції виконує, але іноді трапляються ситуації, коли потрібні додаткові запобіжні заходи.

До кордону з США рухається колона з декількох тисяч нелегальних мігрантів з Центральної Америки, які мають намір проникнути на територію Сполучених Штатів через ділянку кордону в районі Тіхуани, штат Каліфорнія. Кілька сотень з нелегалів вирушили вперед основної колони на автобусах і вже перебувають на кордоні, деякі намагаються перебратися через огородження.

Транспортування бетонного блоку з встановленим спіральним загородженням з колючого дроту

Для додаткового захисту від нелегалів прикордонники і морські піхотинці зводять додаткові загородження з сучасного колючого дроту. Спіральні загородження з армованої колючої стрічки встановлюються в кілька рядів на бетонних блоках на металевих штирях. Одержаний гібрид паркану з спірального бар'єру і мобільного загородження встановлюється на ділянках проїжджої частини, на яких можливий прорив колони нелегальних мігрантів.

Встановлення загороджень з колючого дроту на проїжджій частині

Минулого тижня Президент США Дональд Трамп заборонив надавати притулок нелегальним мігрантам. Його рішення йде в розріз з положеннями закону про громадянство США від 1965 року, за якими право подачі прохання про надання громадянства ніяк не залежить від способу попадання на територію країни або тривалості перебування в США в якості нелегала. До сих пір всі нелегали в США могли в будь-який момент перейти на легальне становище. Можливо, таке рішення і спровокувало дану ситуацію, в результаті чого на кордоні з Мексикою довелося використовувати додаткові загородження з колючого дроту.

Новини Кордон Мігранти Стіна Трампа США Мексика