Туреччина завершила будівництво паркану з колючим дротом на кордоні з Іраном

4 грудня 2020

Колючий дріт та бетонний паркан

Колючий дріт та бетонний паркан встановлено – завершилося будівництво 80 кілометрового прикордонного огородження на кордоні Туреччини з Іраном. Про це повідомив глава Міністерства внутрішніх справ Туреччини Сулейман Сойлу у своєму акаунті в Twitter.

Будівництво цієї ділянки прикордонного огородження з колючим дротом було розпочато в 2017 році. Незважаючи на порівняно невелику протяжність, реалізація цього проекту зайняла такий час з-за складного рельєфу місцевості, за якими проходив паркан з колючим дротом, що уповільнювало роботи.

Нове огородження на кордоні Туреччини з Іраном являє собою паркан з бетонних блоків шириною 2 м та висотою 3 м, поверх якого встановлено спіральний колючий дріт в два ряди. З турецької сторони вздовж паркану з колючим дротом прокладена асфальтована рокадна дорога, вздовж якої встановлені стовпи з системою відеоспостереження. Загальна протяжність турецько-іранського кордону – 534 км, при цьому даний паркан з колючим дротом захищає трохи більше 80 кілометрів кордону.

Новини Кордон Мігранти Контрабанда Туреччина Іран